Kam do přírody v blízkém okolí?

Ondřejník

Zmiňujeme se o něm již v sekci "Kam za zábavou", ale nelze se nezmínit i v této sekci. Zkrátka, naše chalupa se nachází v nejbližším okolí tohoto vrcholu, jenž leží ve výšce 889 mnm. Vydáte-li se na tento vrcholek, krásná příroda, nádherná zákoutí a výhledy do místních kotlin i daleko do krajiny Vás neminou!

Lysá Hora

Nejvyšší vrcholek Beskyd. Už proto by určitě neměl chybět na Vašem seznamu návštěv. Odměnou za jeho návštěvu Vám bude dechberoucí výhled na kus Evropy - za krásného počasí totiž dohlédnete jak do Tater či Polska, tak i do širokého okolí našeho regionu. Spousty hezkých zákoutí a výhledů do místních kotlin jistě stojí za zvážení, zda si Lysou Horu nevyjít pěšky.

Pustevny

Krásné turistické středisko rozkládající se na hřebeni mezi vrcholy Tanečnice a Radegast. Jak již název druhého zmiňovaného vrcholu napovídá, naleznete tu mimo jiné právě známou sochu Radegast. V centru střediska naleznete typické horské hotely a restaurace. Nově je k dispozici občerstvení moderního stylu s panoramatickými okny umožňující užívat si výhledy do krajiny, zatímco si pochutnáváte na místní specialitě. Nově se zde také dostavuje stezka korunami stromů. To vše nabízí Pustevny.

Bílá

Hluboko v Beskydských kopcích, za hlubokými lesy se nachází krásná obec Bílá, nabízející mnoho turistických možností vyžití. Svezte se lanovkou na hřebeny hor a užívejte si krásné výhledy do místních kotlin. Tady jste daleko od civilizace - to znamená méně turistů a více panenské přírody se vším, co k tomu patří. V zimních měsících jistě oceníte místní lyžařské středisko, které patří k nějvětším a nejlepším v kraji.

Olešná

Nedaleko Frýdku-Místku se nachází vodní nádrž Olešná, která nabízí přírodní koupání. Můžete si zde také půjčit šlapadlo a celou Olešnou si projet nebo dovádět, kde Vás napadne.

Kontakt

Na Hlubokým - Lhotka, Ondřejník

Jozef Husánik

Telefon: +420 603 321 095

Email: mirmur@centrum.cz

© 2018 NaHlubokým.cz. All Rights Reserved. Designed By MichalKnytl.cz

Vyhledávání