Kam za zábavou v okolí naší chalupy?

Ondřejník

Naše chalupa se nachází na úpatí Ondřejníku a je tedy perfektním výchozím bodem, rozhodnete-li se pro pěší tůru na tento nejbližší vrcholek. A ten určitě stojí za to navštívit - k vrcholu vede více turistických stezek s okouzlujícími výhledy na Beskydské vrchy, do místních kotlin i do dálky na náš kraj. Jakmile dorazíte do cíle, určitě oceníte možnost občerstvení.

Vzdálenost: 1,5 hodiny pěší chůze

Lhotka

Naše ubytování se nachází na samotě, v katastru obce Lhotka, jejíž centrum se nachází asi 20 minut chůze od chalupy. Zde se nachází větší komplex wellness a restaurace U Fandy, jehož součástí je kromě zmíněné restaurace také bazén, sauna, vířivka a bowling.

Vzdálenost: 30 minut pěší chůze

Kozlovice

V blízkých Kozlovicích stojí za navštívení Valašský Pivovar. Hledáte-li trochu té romantiky a dobrého jídla, pak by Vás mohl zaujmout Areál na Mlýně. A aby toho nebylo málo, tak pokud Vám něco řákají koně a jezdectví, určitě Vás zaujme velká místní jízdárna.

Vzdálenost: 5,3 km

Olešná

V nedaleké Olešné najdete spousty vyžití jak v horkých letních dnech, tak i celoročně. V letní sezoně za dobrého počasí se Vám určitě bude líbit ve velkém akvaparku Olešná. A mimo sezonu? To je jednoduché - využijete krytou část, která je součástí tohoto akvaparku a funguje celoročně a v níž taktéž nechybí spousta atrakcí. Tím však výčet zajímavostí, proč tuto obec navštívit nekončí. V této obci můžete taktéž navštívit poměrně velkou stejnomennou přehradu a projet si ji třeba na šlapadle, elektrickém člunu a nebo se jen prostě vykoupat, preferujete-li koupání v přírodě.

Vzdálenost: 12,5 km

Kopřivnice

Kdo by neznal Kopřivnice, kterou proslavila především automobilka Tatra? Zvlášť pokud cestujete ze vzdálenější částí naší republiky, neměli byste si nechat ujít návštěvu jejího muzea.

Vzdálenost: 16 km

Štramberk

Opravdu malebná vesnička se spoustou zajímavostí - rozhledna Štramberská Trůba, lom s botanickou zahradou, jeskyně Šipka, zajímavé a krásné náměstí - je toho opravdu hodně!

Vzdálenost: 19 km

Další místa, která stojí za to navštívit:

Čeladná

Známá především největším golfovým hřištěm v ČR.

Vzdálenost: 12 km

Hukvaldy

Zde můžete navštívit známý, stejnomenný hrad s velkou oborou nebo malou místní zoo.

Vzdálenost: 10,5 km

Trojanovice

Se svými dětmi zde navštivte největší lanový park v ČR - lanový park Tarzánie. Jakmile se vyřádíte, můžete lanovkou vyjet na Pustevny, pokochat se krásnými výhledy i místní charakteristickou architekturou, vydat se k soše Radegast nebo až na Radhošť.

Vzdálenost: 16,3 km

Kontakt

Na Hlubokým - Lhotka, Ondřejník

Jozef Husánik

Telefon: +420 603 321 095

Email: mirmur@centrum.cz

© 2018 NaHlubokým.cz. All Rights Reserved. Designed By MichalKnytl.cz

Vyhledávání